NHL All-Star šov ob polčasu 2020: pevka Green Day Billie Joe Armstrong preklinja med nacionalnim televizijskim nastopom

Kateri Film Si Ogledati?

pevec Green Day Billie Joe Armstrong preklinja med polčasom nhl all star

Green Day je nastopil kot skupina NHL All-Star Halftime Show 2020. Zasluge za sliko: @ImageCollect.com/Keith Mayhew/Landmark Media

Med polčasom polčasa NHL All-Star je skupina Green Day izvedla številne svoje priljubljene pesmi za navzoče hokejske oboževalce in številne druge, ki so jih spremljali na televiziji ali v spletu.

Skupina je znana po številnih velikih uspešnicah, vključno z When I Come Around, Boulevard of Broken Dreams in American Idiot. Vendar pa je njihov nastop na tekmi vseh zvezd v živo predstavil Billie Joe Armstrong, ki je odvrgel F-bombo kot del oddaje, ki jo predvajajo na nacionalni televiziji.

Green Day nastopa na NHL All-Star Show 2020

Letna tekma vseh zvezd lige NHL je potekala v St. Louisu, kjer domuje Liga Blues. Punk rock-pop glasbena skupina Green Day je bila tam, da bi poskrbela za polčas, njihov nastop pa je hitro postal viralen.

To ni bilo nujno zaradi priljubljenosti glasbe skupine, temveč zaradi Billie Joe Armstronga, ki je prisegala na nacionalni televiziji.

koliko je star atz lee starejši

V video posnetku, ki je bil objavljen na Twitterju, je slišati Armstronga, ki kriči oboževalcem, naj dvignejo svoje jebene roke! To je prineslo aplavze in aplavze gledalcev v domači areni modrih, vendar je verjetno vzbudilo jezo tistih, ki so producirali dogodek na NBC in televizijskih omrežjih v Kanadi.

To je bila le ena od več pevčevih vrstic, ki so vsebovale kletvice. V drugem primeru Armstrong zavpije: Pojdimo nori!

Twitter se odzove na predstavo Green Day ob polčasu

Preklinjanje skupine ob polčasu verjetno ne bo tekmo še enemu znanemu incidentu ob polčasu. Okvara garderobe Janet Jackson še vedno ostaja na koncu seznama za to. Kljub temu se je veliko ljudi na Twitterju odzvalo na prisege Green Daya med polčasom All-Star NHL.

Večina komentarjev se je nanašala na skupino, ki je s svojim preklinjanjem med nastopom povzročala vse vrste nemirov.

Na letni tekmi vseh zvezd so bili igralci, ki predstavljajo vsako od štirih divizij, tekmovali za nagrado 1 milijon dolarjev. S formatom sta bili dve polfinalni tekmi med divizijo vzhodne in zahodne konference.

Ekipi zmagovalne divizije, Atlantik in Pacifik, se bosta pomerili v finalu. Na koncu je Pacifik zmagal v dvoboju s 5-4.

Mešanica pesmi Green Day je nastala med drugim odmorom tekme zvezd v soboto zvečer.

Poleg nastopa ob polčasu v ligi NHL je punk rock skupina pred veliko tekmo v St. Louisu v Missouriju imela tudi brezplačen nastop zunaj Enterprise Centera. Druga glasbena dejanja, povezana z letno zabavo z igrami, so vključevala O.A.R. in Awolnation.

Oglejte si ta videoposnetek na YouTubu

Tekma vseh zvezd NHL 2020 je bila v živo na televiziji NBC v soboto, 25. januarja.